Samsung Galaxy Ring, sekiz farklı boyut seçeneğiyle piyasaya sürülebilir

Teknoloji devlerinden Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı yüzüğü Galaxy Ring, ilk defa Unpacked 2024 etkinliği sırasında ortaya çıkmıştı. Bu yılın ikinci çeyreğinde seri üretime girmesi beklenen Galaxy Ring’in boyut seçenekleri ise yakın zamanlı bir rapor sayesinde ortaya çıktı.

Galaxy Ring’in model numaraları sızıntısı, cihazın boyut seçeneklerini ortaya çıkardı

Şimdiye kadar toplamda dokuz farklı Galaxy Ring boyutunun olacağı tahmin ediliyordu. Ancak yeni bir sızıntı, cihazın model numaralarını ortaya çıkardı ve bu numaralara göre Samsung, cihaz için sekiz farklı boyut seçeneği düşünmekte. SM-Q500, SM-Q501, SM-Q502, SM-Q505, SM-Q506, SM-Q507, SM-Q508 ve SM- Q509 model numaralarına sahip cihazlardan SM-Q500’ün en küçük boyut, SM-Q509’un ise en büyük boyut olacağı tahmin edilmekte.

Üç farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Ring, tek şarjla dokuz güne kadar dayanabilecek bir bataryaya sahip olacak. Uyku takibi ve hatta muhtemelen ödeme yapmanıza olanak tanıyan NFC özelliğine de sahip olacak cihaz, son olarak Temmuz ayı tarihli Unpacked etkinliğinde satışa sunulması kuvvetle muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir